USBADB25
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
58
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
MICROCONNECT
Reference
USBADB25
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
58
Nearest delivery
Device Type
Serial adapter
Form Factor
External
Interface (Bus) Type
USB
Connectivity Technology
Wired
Data Link Protocol
RS-232
Interfaces
1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x RS-232 - 25 pin D-Sub (DB-25)
Connections
1 x USB - 4 pin USB Type A