StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port BRacket to 10 Pin Header - Low Profile - low profile DB9 Header - DB9 bRacket (PLATE9M16LP) - Serial panel - DB-9 (M) to 10 PIN IDC (F) - 40.6 cm - grey
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
PLATE9M16LP
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
PLATE9M16LP
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Type
Serial panel
American Wire Gauge (AWG)
Features
Low profile
Length
40.6 cm
Colour
Grey
Connector
9 pin D-Sub (DB-9) - male