StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port BRacket to 10 Pin Header - Low Profile - low profile DB9 Header - DB9 bRacket (PLATE9M16LP) - Serial panel - DB-9 (M) to 10 PIN IDC (F) - 40.6 cm - grey
Manufacturer
STARTECH
Reference
PLATE9M16LP
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
28
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
PLATE9M16LP
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
28
Nearest delivery
Type
Serial panel
American Wire Gauge (AWG)
Features
Low profile
Length
40.6 cm
Colour
Grey
Connector
9 pin D-Sub (DB-9) - male