3150C003
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
25 kg
Kopā pieejams (gab.)
20
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
CANON
Ražotāja kods
3150C003
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
25 kg
Kopā pieejams (gab.)
20
Tuvākā piegāde
Maximum scan size
305 x 432 mm
Optical scanning resolution
600 x 600 DPI
Duplex scanning
Y
Colour scanning
Y
ADF scan speed (b/w, A3)
120 ppm
ADF scan speed (colour, A3)
120 ppm
Duplex ADF scan speed (b/w, A4)
240 ipm
Duplex ADF scan speed (colour, A4)
240 ipm
Scanner type
Sheet-fed scanner
Built-in display
Product colour
Black, White
Sensor type
CIS
Daily duty cycle (max)
50000 pages
Light source
RGB LED
Scanning noise level
54 dB
Standard input capacity
500 sheets
Maximum ISO A-series paper size
A3
Long-paper mode
Auto Document Feeder (ADF) media weight
20 - 209 g/m²
USB port
USB version
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Standard interfaces
RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Power supply type
AC
Power consumption (typical)
66.5 W
Power consumption (standby)
3.5 W
AC input frequency
50 - 60 Hz
Input voltage
220 - 240 V
Ethernet LAN
Operating temperature (T-T)
10 - 35 °C
Operating relative humidity (H-H)
20 - 80%
Operating temperature (T-T)
50 - 95 °F
Width
480 mm
Depth
569 mm
Height
315 mm