SDCZ96-064G-G46
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
500
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
WESTERN DIGITAL
Ražotāja kods
SDCZ96-064G-G46
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
500
Tuvākā piegāde
Product Type
USB flash drive
Storage Capacity
64 GB
Read Rate
Up to 100 MB/s
Interface Type
USB 3.2 Gen 1
Software Included
SanDisk RescuePRO
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Width
21.1 mm
Depth
46 mm
Height
9.58 mm
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
45 °C