SDCZ96-064G-G46
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
500
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
WESTERN DIGITAL
Reference
SDCZ96-064G-G46
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
500
Nearest delivery
Product Type
USB flash drive
Storage Capacity
64 GB
Read Rate
Up to 100 MB/s
Interface Type
USB 3.2 Gen 1
Software Included
SanDisk RescuePRO
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Width
21.1 mm
Depth
46 mm
Height
9.58 mm
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
45 °C