StarTech.com 5.25in Trayless Hot Swap Mobile Rack for 3.5in Hard Drive - Internal SATA Backplane Enclosure - Lockable drive bay (HSB100SATBK) - Storage mobile rack - 3.5" - black - for P / N: 25SAT35HDD, 25SATSAS35HD
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
HSB100SATBK
Artikuls
449466
Intrastat
Pakas svars
0.305 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
HSB100SATBK
Artikuls
449466
Intrastat
Pakas svars
0.305 kg
Device Type
Storage mobile rack
Hard Drive Form Factor Compatibility
3.5"
Colour
Black
Supported Interface
SATA 3 Gb/s
Features
Key lock, hot-swappable drive carrier
Processor
No CPU
Bays
1 x internal - 3.5"
Interfaces
1 x SATA 3Gb/s - SATA
Connections
1 storage - Serial ATA-300 - 7 pin Serial ATA
Compatible Bay
1 x external 5.25" x 1/2H
Compliant Standards
FCC, RoHS
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Width
14.9 cm
Depth
18.4 cm
Height
4.2 cm
Weight
305 g
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 85%