LC Power LC-25U3-Hydra - Storage enclosure - 2.5" - SATA 6Gb / s - USB 3.0 - black
Ražotājs
LC-POWER
Ražotāja kods
LC-25U3-HYDRA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.157 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LC-POWER
Ražotāja kods
LC-25U3-HYDRA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.157 kg
Storage drive size
2.5"
Supported storage drive interfaces
Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III
Number of storage drives supported
1
Supported storage drive heights
9.5 mm
USB connectivity
Y
USB version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB connector gender
Female
Product type
HDD enclosure
Product colour
Black
Material
Aluminium, Plastic
Certification
CE
UASP support
Y
Plug and Play
Windows operating systems supported
Width
78 mm
Depth
132 mm
Height
12 mm