TS32GSDC700S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.002 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS32GSDC700S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.002 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Product Type
Flash memory card
Storage Capacity
32 GB
Speed Class
Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10
Read Rate
Up to 285 MB/s
Write Rate
Up to 180 MB/s
Form Factor
SDHC UHS-II Memory Card
Features
Shockproof, waterproof, X-ray-proof, temperature-proof, electrostatic-proof
Software Included
Transcend RecoveRx
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Width
24 mm
Depth
2.1 mm
Height
32 mm
Weight
2 g
Min Operating Temperature
-25 °C
Max Operating Temperature
85 °C