CT1000X10SSD9
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.066 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
CRUCIAL
Ražotāja kods
CT1000X10SSD9
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.066 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - external (portable)
Capacity
1 TB
Hardware Encryption
Yes
Encryption Algorithm
256-bit AES
Interface
USB 3.2 Gen 2x2
Features
Dust-proof, water resistant, drop-resistant, PlayStation compatible, Xbox compatible
Width
10 mm
Depth
50 mm
Height
65 mm
Weight
32 g
Interface Transfer Rate
20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)
Internal Data Rate
2100 MBps
Interfaces
1 x USB 3.2 Gen 2x2 - 24 pin USB-C