MS501E2.5USB3
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
55
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
COREPARTS
Ražotāja kods
MS501E2.5USB3
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
55
Tuvākā piegāde
Device Type
Hard drive - external (portable)
Capacity
500 GB
Form Factor
2.5"
Interface
USB 3.0
Width
7.5 mm
Depth
12.8 mm
Height
1.3 mm
Interface Transfer Rate
5.0 Gbps (USB 3.0)
Max Data Transfer Rate
90 MB/s
Internal Data Rate
90 MBps (read) / 80 MBps (write)
Interfaces
1 x USB 3.0
Compatible Bay
2.5"