Thomson 65QG7C14 - 65" Diagonal Class LED-backlit LCD TV - QLED Pro - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Quantum Dot - black
Ražotājs
THOMSON
Ražotāja kods
65QG7C14
Kopā pieejams (gab.)
9
Ražotājs
THOMSON
Ražotāja kods
65QG7C14
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED Pro - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1733031
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class F
Power Consumption Operational
200 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
101 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
102 kWh/1000h
Diagonal Class
65"
Platform
Google TV
Operating System
Android TV 11
Picture Enhancements
Dynamic Noise Reduction
Width
144.6 cm
Depth
7.9 cm
Height
83.4 cm
Enclosure Colour
Black
Colour Support
1000000000 colours
Frame Rate & Enhancement Technology
144 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
Direct LED, Quantum Dot technology
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Features
10-bit support, adaptive deinterlacing, Chromecast built-in
Tabletop
Stand Features
Central stand, swivel
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm
VESA Compatibility
Conditional Access
Common Interface Plus (CI+) slot
Digital TV Tuner
DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2
HDTV Tuner
Digital TV Service
HbbTV
MPEG Profiles and Levels
HEVC/H.265
USB Port
USB Ports Qty
2
Configuration
ARM Cortex-A75 ( 1.3 GHz ) + ARM Cortex-A55 ( 1.15 GHz )