LH55VMBUBGBXEN
Pakas svars
15.25 kg
Kopā pieejams (gab.)
13
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
LH55VMBUBGBXEN
Pakas svars
15.25 kg
Kopā pieejams (gab.)
13
Tuvākā piegāde
Power Consumption Operational
220 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
165 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Series
VMB-U Series
Picture Enhancements
72% Colour Gamut
Design
Extreme Narrow Bezel
Protection
Dustproof
Width
121.35 cm
Depth
7.31 cm
Height
68.43 cm
Weight
21.2 kg
Pixel Pitch
0.63 mm
Coating
25% Glass Haze
Image Contrast Ratio
1200:1
Commercial Features
SMART Signage Platform
Features
Daisy Chain, Center IR, hardware color calibration
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm
Weight (Shipping)
28.8 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 90%