LH55VMBEBGBXEN
Pakas svars
27.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
LH55VMBEBGBXEN
Pakas svars
27.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption Operational
220 Watt
Diagonal Class
55"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
VMB-E Series
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
DVI, DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
72% Colour Gamut
Design
Extreme Narrow Bezel
Protection
Dustproof
Dimensions
Without stand
Width
121.22 cm
Depth
7.04 cm
Height
68.3 cm
Weight
19.5 kg
LCD Display Technology
IPS
Pixel Pitch
0.63 mm
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
Anti-glare, 0.28% Glass Haze
Image Contrast Ratio
1000:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
500 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Commercial Features
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Digital daisy chain
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
Yes
USB Ports Qty
1
Connectivity
LAN
Connector Type
Compliant Standards
EMC Class B, IP5X, HDCP 2.2, Safety 60950-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep
0.5 Watt
Width (Shipping)
139.8 cm
Depth (Shipping)
25.7 cm
Height (Shipping)
84.4 cm
Weight (Shipping)
28.6 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 90%