LH32QMCEPGCXEN
Pakas svars
7.221 kg
Kopā pieejams (gab.)
58
Ražotāja kods
LH32QMCEPGCXEN
Pakas svars
7.221 kg
Kopā pieejams (gab.)
58
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display - Crystal UHD
Power Consumption Operational
29 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
29 kWh/1000h
Diagonal Class
32"
Diagonal Size
31.5"
Series
QMC Series
Operating System
Tizen OS 7.0
No
Sensors
Ambient light sensor (ALS), temperature sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Director Mode, DICOM Simulation Mode
Picture Enhancements
72% Colour Gamut NTSC
Design
Slim Design
Width
72.73 cm
Depth
2.85 cm
Height
42.19 cm
Weight
5.2 kg
Enclosure Colour
Black
Pixel Pitch
0.36 mm
Colour Support
16700000 colours
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight - Edge LED
Coating
1% haze
Image Contrast Ratio
1200:1
Brightness
400 cd/m²
178 degrees
Response Time
8 ms
Features
Pivot, Workspace
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm
Configuration
ARM Cortex-A53 ( 1.3 GHz ) - 2.5 GB LPDDR4 - 8 GB (available 3 GB)
Type
Remote control
Battery Included
Speaker System
2 channel
Output Power / Total
20 Watt
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11ac
Bluetooth Version
Bluetooth 5.0
Connector Type
Cables Included
RS-232C (IN) adapter
Compliant Standards
Plug and Play, EMC Class B, IP5X, HDCP 2.2, IEC/EN 62368-1
Power Device
Power supply
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Width (Shipping)
81.7 cm
Depth (Shipping)
11.9 cm
Height (Shipping)
50.7 cm
Weight (Shipping)
6.9 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80%