QE85Q8FAAUXXH
Pakas svars
40.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
32
Ražotāja kods
QE85Q8FAAUXXH
Pakas svars
40.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
32
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204810
Energy Class
Class E
Power Consumption (Max)
340 Watt
Power Consumption Operational
126 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
126 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
340 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
175 kWh
Diagonal Class
85"
Series
Q8F Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, Quantum HDR+
Video Processor
Q4 AI
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
HDMI Ports Qty
3 ports
Design
3 Bezel-less Design, AirSlim design
Width
190.09 cm
Depth
2.69 cm
Height
108.61 cm
Weight
Enclosure Colour
Grey
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
Quantum Dot technology, Dual LED - Supreme UHD dimming
Stand Features
Aero linear
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm