QE77S85FAEXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
28.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
QE77S85FAEXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
28.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Product Type
OLED TV - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205084
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
430 Watt
Power Consumption Operational
122 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
122 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
233 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
169 kWh
Diagonal Class
77"
Series
S85F Series
Model Year
2025
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
HDR Technology
OLED HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming
Video Processor
NQ4 AI Gen2
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Eco Sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Picture Enhancements
Design
4 Bezel-less Design, Contour Design
Dimensions
Without stand
Width
172.14 cm
Depth
3.39 cm
Height
99.14 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
100 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator 120Hz
LCD Backlight Technology
Self-illuminating pixels
Coating
Anti-reflection
Display Menu Language
Multilingual
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Stand Features
Simple Linear
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm