QE65Q7FAAUXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
16.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
110
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
QE65Q7FAAUXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
16.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
110
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204769
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
180 Watt
Power Consumption Operational
106 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
106 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
171 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
147 kWh
Diagonal Class
65"
Series
Q7F Series
Model Year
2025
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
HDR Technology
Quantum HDR
Video Processor
Q4 AI
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Eco Sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Picture Enhancements
Design
3 Bezel-less Design, Slim look
Dimensions
Without stand
Width
145.29 cm
Depth
6.06 cm
Height
83.4 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Dot technology - Supreme UHD dimming
Display Menu Language
Multilingual
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Stand Features
Flat feet narrow
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm