QE65Q7FAAUXXH
Shipping weight
16.7 kg
Total quantity in stocks
110
Reference
QE65Q7FAAUXXH
Shipping weight
16.7 kg
Total quantity in stocks
110
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204769
Power Consumption (Max)
180 Watt
Power Consumption Operational
106 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
106 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
171 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
147 kWh
Diagonal Class
65"
Series
Q7F Series
HDR Technology
Quantum HDR
Video Processor
Q4 AI
Sensors
Eco Sensor
HDMI Ports Qty
3 ports
Design
3 Bezel-less Design, Slim look
Width
145.29 cm
Depth
6.06 cm
Height
83.4 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Dot technology - Supreme UHD dimming
Stand Features
Flat feet narrow
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm