LH46OHBESGBXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
16 kg
Kopā pieejams (gab.)
30
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH46OHBESGBXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
16 kg
Kopā pieejams (gab.)
30
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption (On mode)
430 W
Diagonal Class
46"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
OHB Series
Outdoor
Yes
Sun Exposure
Full sun
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Mega Dynamic Contrast Ratio, 72% Colour Gamut
Design
Slim Design
Protection
Cooling System
Active cooling fans
Dimensions
Without stand
Width
106.9 cm
Depth
8.5 cm
Height
62.36 cm
Weight
36 kg
Enclosure Colour
Black
LCD Display Technology
VA
Pixel Pitch
0.53 mm
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
Anti-reflection, 0% Glass Haze
Image Contrast Ratio
6000:1
Brightness
4000 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
6 ms
Commercial Features
SMART Signage Platform, Visible with Polarised Sunglasses, MagicInfo S7 Player
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), SSSP 7.0, Samsung Workspace secured by Knox
Flat Panel Mount Interface
995 x 500 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
USB Ports Qty
1
Configuration
8 GB
Operating System
Tizen OS 6.5
Connectivity
LAN
LAN Protocol
Ethernet
Connector Type
2 x HDMI ¦ HDBaseT input ¦ USB ¦ Audio line-out ¦ RS-232 input/output ¦ LAN
Security Slot Type
Kensington security slot
Compliant Standards
UL, IK10, EMC Class A, HDCP 2.2, IP56, Safety 60950-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Width (Shipping)
Depth (Shipping)
20 cm
Height (Shipping)
71.3 cm
Weight (Shipping)
40.5 kg
Min Operating Temperature
-30 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)