65BDL4650D/00
Pakas svars
34.308894 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Ražotāja kods
65BDL4650D/00
Pakas svars
34.308894 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Energy Class
Class G
Diagonal Class
65"
Diagonal Size
64.5"
Series
D-Line
Platform
Android
PC Interface
DVI, DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Dynamic contrast enhancement, Pixel Shift, motion compensation deinterlacing, progressive scan
Weight
28.1 kg
Pixel Pitch
0.372 mm
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Brightness
500 cd/m²
178 degrees
Pull-Down Compensation
Commercial Features
HTML5 support, FailOver, keyboard lock
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Tiled Matrix (10 x 15)
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
Input Video Formats
Supported Computer Resolutions
Supported Video Formats
MPEG-4, AVI, H.264, H.263, WebM, MPEG, H.265, VP9, VP8
Supported Audio Formats
AAC, HE-AAC
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Configuration
ARM Cortex-A72 + ARM Cortex-A53 - 4 GB - 32GB eMMC - ARM Mali-T860MP4
Operating System
Android OS 11
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
Wi-Fi Protocol
802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11ax
Bluetooth Version
Bluetooth 5.2
Connector Type
Included Accessories
Batteries, 3 clampers, screws, usb cover
Cables Included
IR sensor cable - 1.8 m ¦ RS232 cable ¦ RS-232 daisy chain cable
Compliant Standards
FCC Class A certified, UL, CB, CCC, RoHS, EMF
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH (non-condensing)