LG 55QNED93A6A - 55" Diagonal Class QNED93 Series LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED
Ražotāja kods
55QNED93A6A
Pakas svars
12.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Ražotāja kods
55QNED93A6A
Pakas svars
12.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2230367
Power Consumption SDR (On mode)
84 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
185 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Series
QNED93 Series
HDR Format
HDR10, Dolby Vision
Video Processor
?8 Gen 2 AI 4K
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Filmmaker Mode, HGIG Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Dolby Vision Game
Picture Enhancements
Design
Thin Design
Width
122.6 cm
Depth
5.79 cm
Height
70.9 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), 144 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
Mini-LED - Precision Dimming
Flat Panel Mount Interface
300 x 200 mm