LS27C902PAUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.7 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LS27C902PAUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.7 kg
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix - Smart monitor
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Energy Consumption per Year
38 kWh
Diagonal Size
27"
Operating System
Tizen
Built-in Devices
Wi-Fi, USB 3.0/USB-C hub, Bluetooth 4.2 adapter
USB Power Delivery
90 Watt
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
5K 5120 x 2880 at 60 Hz
Pixel Pitch
0.1167 mm
Pixel Per Inch
218
Brightness
600 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Colour Support
1 billion colours
Colour Gamut
99% DCI-P3, 100% sRGB
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Matte
Backlight Technology
LED backlight
OSD Languages
Multilingual
Features
Colour
Silver, metal silver
Dimensions (WxDxH)
61.14 cm x 13.53 cm x 13.53 cm - with stand
Weight
7.4 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
5 Watt
Interfaces
Mini DisplayPort (HDCP 2.2) ¦ 3 x USB-C 3.0 ¦ Thunderbolt 4 (power up to 90W, HDCP 2.2)
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), tilt
Tilt Angle
-2/+15
Rotation Angle
184
Height Adjustment
120 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
AirPlay, screen mirroring, Bixby Voice Assistant, Amazon Alexa Voice Assistant, 3% recycled plastic
Included Accessories
Remote control, 4K SlimFit camera, pogo gender
Cables Included
1 x Thunderbolt 4 cable
Compliant Standards
UL Glare Free, Pantone Validated
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Consumption SDR (On mode)
26 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
68 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
26.1 Watt
Power Consumption (Max)
182 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Included Software
Intel Wireless Display, Microsoft 365, Google Meet
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
82 cm
Shipping Depth
13.3 cm
Shipping Height
42.3 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)