LS27CG554EUXEN
Kopā pieejams (gab.)
148
Ražotāja kods
LS27CG554EUXEN
Kopā pieejams (gab.)
148
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1778000
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Energy Consumption per Year
38 kWh
Diagonal Size
27"
Curved Screen
Yes (1000R)
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
VA
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 165 Hz
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
2500:1
HDR Format
HDR10
Response Time
1 ms (MPRT)
Gaming
Yes
Dimensions (WxDxH)
61.66 cm x 27.26 cm x 47.74 cm - with stand
Weight
4.1 kg
Interfaces
DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) HDMI (HDCP 2.2) Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-2/+18
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Consumption SDR (On mode)
26 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
41 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
26 Watt
Power Consumption (Max)
40 Watt
Shipping Width
67.9 cm
Shipping Depth
18.8 cm
Shipping Height
43.8 cm
Shipping Weight
5.7 kg
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)