LS24DG300EUXEN
Pakas svars
5.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
24
Ražotāja kods
LS24DG300EUXEN
Pakas svars
5.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
24
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1974579
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class F
Energy Consumption per Year
25 kWh
Diagonal Size
24"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
VA
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.2767 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1
HDR Format
HDR10
Colour Gamut
95% sRGB
Response Time
1 ms (MPRT)
Gaming
Yes
Dimensions (WxDxH)
54.4 cm x 23.42 cm x 49.87 cm - with stand
Weight
3.9 kg
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 1.3) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+20
Swivel Angle
30
Rotation Angle
-2/+92
Height Adjustment
120 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Cables Included
1 x DisplayPort cable
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Consumption SDR (On mode)
17 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
19 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
17 Watt
Power Consumption (Max)
25 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Shipping Width
61.8 cm
Shipping Depth
43.9 cm
Shipping Height
18.4 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)