DR24G0A1E0100
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.6 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NEOVO
Ražotāja kods
DR24G0A1E0100
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.6 kg
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix - colour
Diagonal Size
23.8"
Panel Type
VA
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080
Pixel Pitch
0.274 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
20000000:1 (dynamic)
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
72% NTSC
Response Time
5 ms
Vertical Refresh Rate
50 - 75 Hz
Horizontal Refresh Rate
24 - 83 kHz
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
NeoV Optical Glass, 9H Hard Coating, Haze 40%
Backlight Technology
LED backlight
Features
Colour
White
Dimensions (WxDxH)
56.24 cm x 5.62 cm x 35.26 cm
Weight
7.4 kg
Type
Speakers
Output Power / Channel
4 Watt
Interfaces
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), 3 mm glass
Cables Included
VGA cable ¦ Audio cable
Compliant Standards
FCC, RoHS, WEEE, REACH, LVD, EAC, IEC/EN 60601-1, UKCA, ICES-003 issue 7
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
24 V
Power Consumption (Typical)
18 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Shipping Width
67.2 cm
Shipping Depth
24.9 cm
Shipping Height
51.7 cm
Shipping Weight
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 90% (non-condensing)