Dahua DHI-LM27-C201P - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd / m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA
Ražotāja kods
DHI-LM27-C201P
Pakas svars
5.72 kg
Kopā pieejams (gab.)
6
Ražotāja kods
DHI-LM27-C201P
Pakas svars
5.72 kg
Kopā pieejams (gab.)
6
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2059561
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Colour Gamut
72% NTSC
Response Time
5 ms
178
Screen Coating
Haze 25%
Backlight Technology
E-LED backlight
Features
Hard Coating (3H)
Dimensions (WxDxH)
61.31 cm x 22.39 cm x 44.2 cm - with stand
Weight
3.8 kg
Interfaces
HDMI ¦ VGA ¦ Audio line-out
Compliant Standards
EMC, CE/LVD, ERP
Input Voltage
VDC 12 V
Power Consumption (Typical)
21 Watt
Power Consumption (Max)
30 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Shipping Width
68.2 cm
Shipping Depth
14.5 cm
Shipping Height
51.6 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 85%