AOC Q27B3CF2 - B3 Series - LED monitor - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - speakers - black
Ražotājs
AOC
Ražotāja kods
Q27B3CF2
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
8.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
45
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
AOC
Ražotāja kods
Q27B3CF2
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
8.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
45
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Diagonal Size
27"
Built-in Devices
USB 3.2 Gen 1/USB-C hub
USB Power Delivery
65 Watt
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.2331 mm
Pixel Per Inch
109
Contrast Ratio
1500:1 / 20000000:1 (dynamic)
Colour Support
16.7 million colours (8-bit)
Colour Gamut
Response Time
1 ms (MPRT), 14 ms (grey-to-grey)
Vertical Refresh Rate
48 - 100 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 115 kHz
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
3H Hard Coating, anti-glare
Backlight Technology
WLED
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.66 cm x 22.98 cm x 50.86 cm - with stand (highest position)
Weight
5.51 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
HDMI ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream (DisplayPort Alt Mode, data, power up to 65W) ¦ Headphones (mini-jack) ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream (fast charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream
Display Position Adjustments
Height, tilt
Tilt Angle
-5/+25
Height Adjustment
110 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm