AOC Basic-line Q27B35S3 - LED monitor - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd / m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - speakers - black
Ražotājs
AOC
Ražotāja kods
Q27B35S3
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.98 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
AOC
Ražotāja kods
Q27B35S3
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.98 kg
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2298702
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.2331 mm
Pixel Per Inch
109
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1500:1 / 20000000:1 (dynamic)
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
Response Time
4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating
Backlight Technology
WLED
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.6 cm x 19.19 cm x 44.74 cm - with stand
Weight
3.06 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
HDMI ¦ DisplayPort 1.4
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm