KC50A22-G0B1C0-A6
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.3 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
180
Tuvākā piegāde
Kiosk-System, screen size: 55.9 cm (22"), Touchscreen, multi touch, resolution: 1080x1920 Pixel, front camera (5 MP), connection: USB (3.0, type A), USB-C, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi 6E, NFC, Micro SD-Slot, Qualcomm Octa Core, 2,1 GHz, RAM: 8 GB, Flash: 128 GB, OS: Android, order separately: power cable, power supply unit, customer display
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
KC50A22-G0B1C0-A6
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.3 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
180
Tuvākā piegāde
Type
Kiosk
Product Form Factor
Kiosk
Built-in Devices
Capacitive touch screen, RFID/NFC reader
Sensors
3-axis accelerometer and gyroscope
CPU
Qualcomm 5430
Clock Speed
2.1 GHz
Number of Cores
8-core
CPU Qty
1
Max CPU Qty
1
Installed Size
8 GB
Type
Flash
Capacity
1 x 128 GB
No optical drive
Card reader
Supported Flash Memory Cards
microSD
Monitor Type
LCD
Touchscreen
Yes (multi-touch)
Diagonal Size
22"
Native Resolution
1920 x 1080 (Full HD)
Widescreen Display
Yes
Image Brightness
300 cd/m²
Monitor Features
Strengthened aluminosilicate glass, landscape mode, portrait mode
Sound Output Mode
Stereo
Resolution (MP)
5 Megapixel
Resolution
1080p
Touch-screen
Two microphones
Wireless LAN Supported
Yes
Data Link Protocol
Features
MU-MIMO Support, Power-over-Ethernet (POE)
Compliant Standards
IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.11r
Interfaces
1 x DisplayPort/USB-C ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 ¦ 1 x USB 3.0 ¦ 1 x USB 2.0
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Compliant Standards
Device Type
Power adapter
Voltage Required
DC 24 V
Service & Support
Limited warranty - 1 year
Width
31.9 cm
Depth
4.33 cm
Height
51.68 cm
Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)