Ražotājs
DELL
Ražotāja kods
BTO208_PB14250_EMEA_EE
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.53 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DELL
Ražotāja kods
BTO208_PB14250_EMEA_EE
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.53 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
Laptop
Product Colour
Aluminium
Form Factor
Clamshell
Display Diagonal
35.6 cm (14")
Display Resolution
1920 x 1200 pixels
Touchscreen
No
HD Type
Full HD+
Panel Type
IPS
Anti-glare Screen
Yes
Display Brightness
300 cd/m²
RGB Colour Space
NTSC
Colour Gamut
45%
Processor Manufacturer
Intel
Processor Family
Intel Core Ultra 7
Processor Generation
Intel Core Ultra (Series 2)
Processor Model
266V
Processor Cores
8
Processor Threads
8
Processor Boost Frequency
5 GHz
Performance Cores
4
Performance-core Max Turbo Frequency
5 GHz
Processor Cache
12 MB
Processor Cache Type
Smart Cache
Processor Base Power
17 W
Maximum Turbo Power
37 W
Internal Memory
16 GB
Internal Memory Type
LPDDR5x-SDRAM
Memory Form Factor
On-board
Maximum Internal Memory
16 GB
Total Storage Capacity
512 GB
Storage Media
SSD
Total SSDs Capacity
512 GB
Number of SSDs Installed
SSD Capacity
SSD Interface
PCI Express 4.0
NVMe
Yes
Optical Drive Type
No
Discrete Graphics Card Model
Not available
On-board Graphics Card
On-board GPU Manufacturer
Intel
Discrete Graphics Card
On-board Graphics Card Family
Intel Arc Graphics
On-board Graphics Card Model
Intel Arc Graphics 140V
Number of Built-in Speakers
2
Front Camera
Top Wi-Fi Standard
Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi Standards
Mobile Network Connection
Antenna Type
2x2
WLAN Controller Model
Intel Wi-Fi 7 BE201
WLAN Controller Manufacturer
Bluetooth
USB 3.1/3.2 Gen1 Type-A Ports Quantity
2
HDMI Ports Quantity
HDMI Version
2.1
Thunderbolt 4 Ports Quantity
Combo Headphone/mic Port
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
Pointing Device
Touchpad
Numeric Keypad
Keyboard Backlit
Operating System Installed
Windows 11 Pro
Number of Battery Cells
3
Battery Capacity
55 Wh
AC Adapter Power
65 W
AC Adapter Frequency
50 - 60 Hz
AC Adapter Input Voltage
100 - 240 V
USB Type-C Charging Port
USB Power Delivery (USB PD)
Trusted Platform Module (TPM)
Trusted Platform Module (TPM) Version
2.0
Width
224 mm
Depth
313.5 mm
Height
21.2 mm