CDP2HD4K60H
Article
Intrastat
Shipping weight
0.03 kg
Total quantity in stocks
75
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
CDP2HD4K60H
Article
Intrastat
Shipping weight
0.03 kg
Total quantity in stocks
75
Nearest delivery
DVI output
N
HDMI output
Y
DisplayPort output
N
Number of displays supported
1
USB connector type
USB Type-C
USB connector gender
Male
Maximum resolution
3840 x 2160 pixels
Refresh rate at maximum resolution
60 Hz
Supported graphics resolutions
Audio output channels
7.1 channels
Chipset
Parade - PS176, STMicroelectronics - STM32F072CBU6
Certification
CE, FCC, REACH
Product colour
White
Integrated USB cable
Y
USB cable length
0.093 m
Width
25 mm
Depth
150 mm
Height
11 mm
Weight
21 g
Package width
200 mm
Package depth
220 mm
Package height
12 mm