870757-B21
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
185
Nearest delivery
<p> </p>
All offers are visible after login.
Manufacturer
HPE
Reference
870757-B21
Article
Intrastat
Total quantity in stocks
185
Nearest delivery
<p> </p>
Device Type
Hard drive - hot-swap
Capacity
600 GB
Form Factor
2.5" SFF
Interface
SAS 12Gb/s
Bytes per Sector
512
Features
Advanced format 512n, Digitally Signed Firmware
Width
75.7 mm
Depth
118.7 mm
Height
15.6 mm
Bundled with
HPE SmartDrive carrier
Drive Transfer Rate
1.2 GBps (external)
Seek Time
2.72 ms (average) / 5.36 ms (max)
Track-to-Track Seek Time
0.22 ms
Spindle Speed
15000 rpm
Interfaces
1 x SAS 12 Gb/s
Compatible Bay
2.5" SFF
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
35 °C
Designed For
HPE Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10 (2.5"), Medium Solution with HPE ProLiant DL360 Gen10 (2.5"), Small Solution with HPE ProLiant DL360 Gen10 (2.5") ¦ HPE ProLiant DL180 Gen10 Entry (2.5"), DL180 Gen10 SMB (2.5"), DL20 Gen10 (2.5"), DL20 Gen10 Entry (2.5"), DL20 Gen10 Performance (2.5"), DL20 Gen10 solution (2.5"), DL20 Gen9 Solution (2.5"), DL325 Gen10 Base (2.5"), DL325 Gen10 Plus (2.5"), DL325 Gen10 Plus All-NVMe Flash Node for Software Defined Storage (2.5"), DL325 Gen10 Plus for Weka Expansion Tracking (2.5"), DL325 Gen10 Solution (2.5"), DL360 Gen10 Compute Server for Cohesity DataPlatform (2.5"), DL360 Gen10 Network Choice (2.5"), DL360 Gen10 Performance for Cohesity DataPlatform (2.5"), DL360 Gen10 Remote Office Branch Office Server for Cohesity DataPlatform (2.5"), DL360 Gen10 SMB (2.5"), DL360 Gen10 SMB Network Choice (2.5"), DL360 Gen10 Solution (2.5"), DL360 Gen9 High Performance (2.5"), DL380 Gen10 All Flash Server for Datera (2.5"), DL380 Gen10 Entry SMB (2.5"),