700139-B21
Article
608623
Intrastat
Shipping weight
0.028 kg
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
HPE
Reference
700139-B21
Article
608623
Intrastat
Shipping weight
0.028 kg
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
Product Type
Flash memory card
Storage Capacity
32 GB
Speed Class
Class 10
Read Rate
Up to 21 MB/s
Write Rate
Up to 17 MB/s
Form Factor
microSD
Technology
MLC NAND Flash
Supply Voltage
2.7 - 3.6 V
Features
Error correction
Compliant Standards
WEEE
OS Required
Width
24 mm
Depth
2.1 mm
Height
32 mm
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
70 °C