KC50E15-G0A200-A6
Shipping weight
2.6 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
57
Nearest delivery
Kiosk-System, screen size: 38.1 cm (15"), Touchscreen, multi touch, resolution: 1080x1920 Pixel, connection: USB (3.0, type A), USB-C, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi 6E, Micro SD-Slot, Qualcomm Octa Core, 2,1 GHz, RAM: 6 GB, Flash: 64 GB, OS: Android, order separately: power cable, power supply unit, customer display
Reference
KC50E15-G0A200-A6
Shipping weight
2.6 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
57
Nearest delivery
Clock Speed
2.1 GHz
Installed Size
6 GB
Capacity
1 x 64 GB
Monitor Type
LED
Diagonal Size
15"
Native Resolution
1920 x 1080 (Full HD)
Features
MU-MIMO Support, Power-over-Ethernet (POE)
Interfaces
1 x DisplayPort/USB-C ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 ¦ 1 x USB 3.0 ¦ 1 x USB 2.0
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Voltage Required
DC 24 V
OS Provided
Android 13 GMS
Width
23.94 cm
Depth
3.83 cm
Height
38.52 cm
Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)