RBLHGG-60ADKIT
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
MIKROTIK
Ražotāja kods
RBLHGG-60ADKIT
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Device Type
Wireless bridge
Width
39.1 cm
Depth
22.2 cm
Height
39.1 cm
Processors Installed
1 x Cortex-A7 716 MHz
Max Supported Qty
1
RAM
256 MB
Flash Memory
16 MB
Form Factor
External
Connectivity Technology
Wireless
Data Transfer Rate
2 Gbps
Data Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ad (WiGig)
Frequency Band
60 GHz
Max Range Open Space
1.5 km
Encryption Algorithm
AES
Compliant Standards
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Interfaces
1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45
Power Over Ethernet (PoE) Supported
PoE+
Voltage Required
DC 12 - 57 V
Power Consumption Operational
5 Watt
OS Provided
MikroTik RouterOS
Min Operating Temperature
-40 °C
Max Operating Temperature
55 °C