RBLHGG-60AD
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
MIKROTIK
Ražotāja kods
RBLHGG-60AD
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Device Type
Wireless bridge
Width
39.1 cm
Depth
22.2 cm
Height
39.1 cm
Processors Installed
1 x ARM A7 IPQ4019 716 MHz
RAM
256 MB
Flash Memory
16 MB
Form Factor
External
Connectivity Technology
Wireless
Frequency Band
60 GHz
Max Range Open Space
800 m
Compliant Standards
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Antenna
Internal
Interfaces
1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45
Included Accessories
PoE injector, LHG mount, aim tool
MTBF
200,000 years
Compliant Standards
IC, FCC, RoHS, IP55, EAC
Power Over Ethernet (PoE) Supported
PoE+
Voltage Required
DC 12 - 57 V
Power Consumption Operational
5 Watt
OS Provided
MikroTik RouterOS (licence level 3)
Min Operating Temperature
-40 °C
Max Operating Temperature
70 °C