Ubiquiti Networks POE-24-7W-G-WH - PoE injector - AC 100-240 V
Ražotāja kods
POE-24-7W-G-WH
Pakas svars
0.0721 kg
Ražotāja kods
POE-24-7W-G-WH
Pakas svars
0.0721 kg
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Y
Surge protection
Y
Product colour
White
Certification
CE, FCC, IC, UL
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Remote management port
RJ-45 (Gigabit)
AC adapter input voltage
100-240 V
AC adapter frequency
50-60 Hz
Input voltage
120-240 V
Input frequency
50-60 Hz
Input current
0.3 - 0.2 A
AC adapter output voltage
24 V
Output current
0.3 A
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating temperature (T-T)
32 - 104 °F
Operating relative humidity (H-H)
35 - 95%
Storage temperature (T-T)
-30 - 70 °C
Storage relative humidity (H-H)
-22 - 158%
Width
72 mm
Depth
45 mm
Height
33 mm