NET SWITCH 9PORT 8POE 1000M/PFS3009-8ET1GT-96-V2 DAHUA
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
DH-PFS3009-8ET1GT-96-V2
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.48 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
DH-PFS3009-8ET1GT-96-V2
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.48 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Switch type
Unmanaged
Switch layer
L2
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
Fast Ethernet (10/100)
Fast Ethernet (copper) ports quantity
8
Gigabit Ethernet (copper) ports quantity
1
Networking standards
IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at
10G support
N
MAC address table
2000 entries
Switching capacity
3.6 Gbit/s
Forwarding rate
2.678 Mpps
Packet buffer memory
1 MB
Rack mounting
N
Stackable
Product colour
Black
Housing material
Metal
LED indicators
Y
Power source
DC
DC input voltage
48 - 57 V
Power over Ethernet (PoE)
Y
Power over Ethernet (PoE) ports quantity
8
Total Power over Ethernet (PoE) budget
96 W
Operating temperature (T-T)
-10 - 55 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 95%
Storage relative humidity (H-H)
5 - 95%
Width
190 mm
Depth
100 mm
Height
30 mm