NET SWITCH 4PORT 4POE 100M/PFS3006-4ET-36 DAHUA
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
DH-PFS3006-4ET-36
Pakas svars
1.11 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DAHUA
Ražotāja kods
DH-PFS3006-4ET-36
Pakas svars
1.11 kg
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
Fast Ethernet (10/100)
Fast Ethernet (copper) ports quantity
4
Uplink ports quantity
2
Networking standards
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
10G support
N
Ethernet LAN data rates
10,100 Mbit/s
MAC address table
2000 entries
Switching capacity
1.2 Gbit/s
Forwarding rate
0.89 Mpps
Product colour
Black
Certification
CE: EN60950; FCC
Power source
AC
Power supply included
Y
AC input voltage
100 - 240 V
Power consumption (max)
36 W
Power over Ethernet (PoE)
Y
Power over Ethernet (PoE) ports quantity
4
Power over Ethernet (PoE) power per port
30 W
Total Power over Ethernet (PoE) budget
36 W
Operating temperature (T-T)
-10 - 55 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Width
194 mm
Depth
108.1 mm
Height
35 mm
Weight
560 g
Package width
303 mm
Package depth
262 mm
Package height
72 mm