TP-Link TL-WPA4220 - Powerline adapter - HomePlug AV (HPAV) - 802.11b / g / n - wall-pluggable
Ražotājs
TP-LINK
Ražotāja kods
TL-WPA4220
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
55
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TP-LINK
Ražotāja kods
TL-WPA4220
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
55
Tuvākā piegāde
Ethernet LAN
Y
Wi-Fi
Y
Networking standards
IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Ethernet LAN interface type
Fast Ethernet
Ethernet LAN data rates
10,100 Mbit/s
Ethernet LAN (RJ-45) ports
2
Top Wi-Fi standard
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi standards
802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
WLAN data transfer rates supported
11,54,300 Mbit/s
PowerLine standard
HomePlug AV
Modulation
OFDM
Security algorithms
128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK
Maximum operating distance
300 m
Power consumption (typical)
7.216 W
Power consumption (standby)
4.610 W
AC input voltage
220 V
AC input frequency
50 Hz
Product colour
White
LED indicators
Certification
CE, FCC
Windows operating systems supported
Linux operating systems supported
Mac operating systems supported
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Storage temperature (T-T)
-40 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Storage relative humidity (H-H)
5 - 90%
Width
94 mm
Depth
54 mm
Height
40 mm