MXY13QN/A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.199 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
APPLE
Ražotāja kods
MXY13QN/A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.199 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Product Type
Smartphone
Manufacturer Model Number
A3290
Form Factor
Touch
Protection
Water-resistant, splash-resistant, dust-resistant
Width
77.8 mm
Depth
7.8 mm
Height
160.9 mm
Weight
199 g
Body Colour
Pink
Body Material
Glass, aerospace-grade aluminium
Technology
WCDMA (UMTS) / GSM
Mobile Broadband Generation
5G
Service Provider
Not specified
Operating System
iOS 18
Intelligent Assistant
Siri
Navigation
GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
SIM Card Type
Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM)
SIM Card Qty
Dual-SIM
Payment Technology
Apple Pay
Input Device
Multi-touch
Data Transmission
EDGE, HSPA+, DC-HSDPA, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, Gigabit LTE, LAA, 5G NR FR1
2G Band
850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
3G UMTS Band
Band 1, Band 2, Band 5, Band 8, Band 10
3G UMTS Frequency
2100, 1900, 850, 900, 1700 EAWS
4G LTE Band
4G LTE Frequency
5G NR Band
5G NR Frequency
Wireless Interface
NFC, Ultra-Wideband (UWB), Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7
Sensors
Security Devices
Face recognition
Security Technology
Face ID
Additional Features
Supported Digital Audio Standards
AAC, MP3, FLAC, Apple Lossless, APAC
Supported Digital Video Standards
H.264, HEVC, AV1
Video Enhancements
HDR with Dolby Vision, HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG)
Sound Enhancements
Dolby Digital Plus sound, Dolby Atmos sound technology, Dolby Digital sound, Spatial audio
Type
Apple A18
Processor Core Qty
6-core
Internal Memory Capacity
256 GB
Sensor Resolution
12 Megapixel
Lens Aperture
F/1.9
Focus Adjustment
Automatic
HDR Mode
Smart HDR 5
Special Effects
Photographic Styles
Face Detection
Face recognition
Camera Modes
Video Resolutions
Light Source
Retina Flash
Features
Sensor Resolution
48 Megapixel
Optical Image Stabiliser
Sensor-shift OIS (Optical Image Stabilisation)
Lens Aperture
F/1.6
Min Focal Length
26 mm
Pixel Size
2 µm
Focus Adjustment
Automatic
Optical Zoom
2x
Digital Zoom
10x
Special Effects
Photographic Styles
Camera Modes
Face Detection
HDR Mode
Smart HDR 5
Light Source
True Tone LED flash
Video Resolutions
Features
12 Megapixel
Lens Type
Ultra wide-angle lens
F/2.2
Min Focal Length
13 mm
Field of View (FoV)
120 degree(s)
Pixel Size
1.4 µm
Lens correction, 100% Focus Pixels
Type
OLED display
Technology
Super Retina XDR Display
Diagonal Size
6.7"
Display Resolution
2796 x 1290 pixels
Pixel Density
460 ppi
Max Brightness
1000 cd/m²
HDR
Yes
HDR Technology
HDR10
Enhancement Technology
Dolby Vision
Contrast Ratio
Protection
Fingerprint-resistant oleophobic coating, Ceramic Shield
Display Languages
Connector Type
USB Type-C - 24 pin USB-C
Lithium Ion
Fast Charging Technology
Apple MagSafe wireless charging
Wireless Charging
Yes
Wireless Charging Standards
Qi, Qi2
Run Time Details
Compliant Standards
IEC 60529 IP68, HAC (Hearing Aid Compatible), BFR-free, PVC-free, Mercury-free, Arsenic-free
Included Accessories
USB-C to USB-C cable (1 m)
Service & Support
Limited warranty - 1 year ¦ Technical support - consulting - 90 days
EPEAT Compliant
EPEAT Level
EPEAT Gold
Carbon Footprint
60 kg carbon emissions
Rare Earth Materials
100% recycled rare earth elements
Product Recycled Content
30 % - recycled or renewable content
Packaging Recycled Content
100 % - recycled fibre
Max Depth of Water Resistance
6 m
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
35 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)