TD1120-BK-65
Artikuls
375737
Intrastat
Pakas svars
0.4 kg
Ražotāja cena
Touch reader, retail, 1D, linear imager, reading width: 65 mm, USB, 0,130kg, incl.: stand, order separately: interface cable, dark grey
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DATALOGIC
Ražotāja kods
TD1120-BK-65
Artikuls
375737
Intrastat
Pakas svars
0.4 kg
Ražotāja cena
Type
Barcode scanner - handheld
Colour
Black
Interface Type
USB
Minimum Bar Width
4 mil
Scan Field Width
15 cm
Scan Element Type
CCD - Red LED
Light Source Wave Length
640 nm
Scan Mode
Single-pass
Skew (Degrees)
70
Pitch (Degrees)
65
Print Contrast Signal (PCS)
25%
Decode Capability
TTL Decoding
Decoded
Connectivity Technology
Wired
OK Notification
Beeper, LED indicator
Features
ESD (electrostatic discharge) safe
Interfaces
1 x USB
Cables Included
No data cable is included
Compliant Standards
RoHS, JavaPOS, IP30
Electric Current Required
20 mA (standby), 100 mA (typical)
Software Included
Drivers & Utilities, Datalogic Aladdin, OPOS/JavaPOS Drivers
Width
5.8 cm
Depth
8.4 cm
Height
16 cm
Weight
130 g
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)