CS6080-SR40000TZVW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.372 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
281
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
CS6080-SR40000TZVW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.372 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
281
Tuvākā piegāde
Type
Barcode scanner - companion
Colour
Midnight black
Interface Type
Bluetooth 5.0 LE
Minimum Bar Width
5 mil
Scan Element Type
2D imager - green LED
Sensor Resolution
1280 x 960
Light Source Wave Length
525 nm
Scan Mode
Single-pass
Max Working Distance
66 cm
Skew (Degrees)
60
Pitch (Degrees)
60
Print Contrast Signal (PCS)
20%
Decode Capability
TTL Decoding
Decoded
Connectivity Technology
Wireless
OK Notification
Beeper, LED indicator, vibration
Features
Waterproof, dustproof, PRZM Intelligent Imaging technology, white LEDs illumination, removable battery, Human Interface Device Profile (HID), Serial Port Profile (SPP), drop protection, 15 kV ESD protection (air discharge), 8 kV ESD protection (indirect discharge), 8 kV ESD protection (contact discharge), Qi inductive charging
Wireless Connectivity
NFC, Bluetooth 5.0 LE
Included Accessories
Lanyard
Compliant Standards
Voltage
DC 4.5 - 5.5 V
Electric Current Required
90 mA (standby), 400 mA (typical)
Battery
Lithium polymer
Width
4.6 cm
Depth
10.9 cm
Height
2.3 cm
Weight
83 g
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)