CS6080-SR400004QVW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.083 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
CS6080-SR400004QVW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.083 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Type
Barcode scanner - companion
Colour
Midnight black
Interface Type
Bluetooth 5.0
Minimum Bar Width
5 mil
Scan Engine Focus Range
Standard Range (SR)
Scan Element Type
2D imager - warm white LED
Sensor Resolution
1280 x 960
Light Source Wave Length
525 nm
Skew (Degrees)
60
Pitch (Degrees)
60
Print Contrast Signal (PCS)
20%
Decode Capability
TTL Decoding
Decoded
Connectivity Technology
Wireless
OK Notification
Vibration, LED indicator, beeper
Features
Qi inductive charging, green LED aimer, 15 kV ESD protection (air discharge), 8 kV ESD protection (direct discharge), 8 kV ESD protection (indirect discharge), NFC pairing, Human Interface Device Profile (HID), Serial Port Profile (SPP)
Wireless Connectivity
Bluetooth 5.0 LE, NFC
Included Accessories
Wireless charging pad
Cables Included
1 x USB-C cable - external
Compliant Standards
Electric Current Required
400 mA (typical), 90 mA (standby)
Battery
Lithium polymer
Width
4.6 cm
Depth
10.9 cm
Height
2.3 cm
Weight
83 g
Service & Support
Limited warranty - 3 years ¦ Limited warranty - wireless charging pad - 1 month
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% RH (non-condensing)