MG1501-10210
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.24 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DATALOGIC
Ražotāja kods
MG1501-10210
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.24 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Type
Barcode scanner - stationary - stationary
Colour
Black
Interface Type
Interface cable required
Minimum Bar Width
5 mil
Scan Field Width
30 cm
Scan Element Type
2D imager
Sensor Resolution
1280 x 800
Scan Mode
Fixed projection
Scan Speed
1500 mm / sec
Max Working Distance
25 cm
Skew (Degrees)
75
Pitch (Degrees)
65
Print Contrast Signal (PCS)
25%
Decode Capability
TTL Decoding
Decoded
Connectivity Technology
Wired
OK Notification
Beeper, LED indicator
Features
ESD (electrostatic discharge) safe, Green Spot technology
Included Accessories
Tilting stand
Compliant Standards
RoHS, JavaPOS, OPOS, IEC 60825-1, IP52
Electric Current Required
300 mA (standby), 500 mA (operating)
Width
6 cm
Depth
7.5 cm
Height
15 cm
Weight
240 g
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)