OZ2938102CT
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.472 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
42
Tuvākā piegāde
Label roll, synthetic (polypropylene), matt coated, fits for: Epson ColorWorks C3500, roll-width: 102mm, length: 29m
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
JARLTECH
Ražotāja kods
OZ2938102CT
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.472 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
42
Tuvākā piegāde
Print technology
Inkjet
Colour
Y
Maximum resolution
720 x 360 DPI
Print speed
103 mm/sec
Maximum printing width
10.4 cm
Printing colours
Black, Cyan, Magenta, Yellow
Autocutter
Y
Maximum label width
11.2 cm
Maximum roll diameter
10.1 cm
Connectivity technology
Wired
Ethernet LAN
USB port
USB 2.0 ports quantity
1
Built-in barcodes
Product colour
White
Display
LCD
Power consumption (printing)
30 W
Power consumption (standby)
2.5 W
AC input voltage
100 - 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Windows operating systems supported
Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP
Operating relative humidity (H-H)
20 - 80%
Storage relative humidity (H-H)
5 - 85%
Operating temperature (T-T)
10 - 35 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 40 °C
Width
310 mm
Depth
283 mm
Height
261 mm
Weight
12.2 kg
Package width
400 mm
Package depth
440 mm
Package height
430 mm