NSYAPU19S8S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.990551 kg
Kopā pieejams (gab.)
37
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SCHNEIDER
Ražotāja kods
NSYAPU19S8S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.990551 kg
Kopā pieejams (gab.)
37
Tuvākā piegāde
Device Type
Power distribution strip - rack-mountable
Height (Rack Units)
1U
Rack Size
19"
Cord Length
3 m
Input Voltage
AC 250 V
Output Voltage
AC 250 V
Max Electric Current
16 A