INVGC12P2000LCD
Artikuls
Kopā pieejams (gab.)
36
Ražotāja kods
INVGC12P2000LCD
Artikuls
Kopā pieejams (gab.)
36
Tuvākā piegāde
Power supply type
Auto
USB ports quantity
1
Polarity reverse circuit protection
Yes
Power plug type
Type F
Supplementary power connectors
2
Efficiency
90%
Output power
2000 W
Power current type
DC-to-AC
Input voltage
12 V
Adjustable output voltage
No
Detachable power connectors
Yes
Output voltage
230 V