Schneider Electric Galaxy VS GVSUPS30K0B4HS - UPS - AC 400 V - 30 kW - 30000 VA - 3-phase - Ethernet - white, RAL 9003 - with Start-Up Service 5X8
Ražotājs
APC
Ražotāja kods
GVSUPS30K0B4HS
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
200 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
APC
Ražotāja kods
GVSUPS30K0B4HS
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
200 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Device Type
UPS - external
Bundled Services
Start-Up Service 5X8
Colour
White, RAL 9003
UPS Technology
On-line
Input Voltage
AC 400 V
Input Voltage Range
AC 340 - 460 V
Frequency Provided
50/60 Hz ± 0.1%
Input Wiring
3-phase
Frequency Required
40 - 70 Hz
Output Voltage
AC 380/400/415 V ± 3% - 50/60 Hz
Power Capacity
30 kW / 30000 VA
Output Waveform
Sinewave
Power Factor (PF)
0.99
Technology
Lead Acid
Voltage Provided
480 V
Run Time (Up To)
10 min at 125% load ¦ 1 min at 150% load
Remote Management Interface
Ethernet
Remote Management Protocol
SNMP, Modbus
Included Accessories
Dust filter
Features
Audible alarm, LCD display, built-in static bypass, double conversion
Compliant Standards
IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, FCC Part 15 A, REACH, IP20, OSHPD
Service & Support
Limited warranty - 1 year - on-site
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
0 - 95% (non-condensing)